Studio

Wierzymy, że dobrze zaprojektowana przestrzeń wpływa na jakość naszego życia. Staje się miejscem, w którym czujemy się swobodnie. Dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Z trendów wybieramy to, co pasuje do Twojego stylu. Fascynują nas nowości, doceniamy jednak klasyczne rozwiązania. Ufamy naszej intuicji.

W realizacjach zachowujemy równowagę pomiędzy funkcjonalnością i estetyką. Kochamy totallook naszych wnętrz i wierzymy w siłę detali, które dodają im charakteru. Cenimy polski design, a w projektowanych przez nas przestrzeniach często pojawiają się rodzime marki.

Aleksandra Twardowska

Owner

Zamiłowanie do projektowania wnętrz pojawiło się, zanim jeszcze rozpoczęłam studia architektoniczne. Dbam o to, żeby wszystkie projekty ALE Studio wyróżniały się, były spójne i dopasowane do potrzeb klienta. Łączę w nich funkcjonalność z estetyką. Wierzę, że dobrze zaprojektowana przestrzeń poprawia jakość naszego życia.

Prywatnie: uwielbiam atmosferę dużych miast – Nowego Jorku, Londynu i Warszawy, dla równowagi szukam spokoju na łonie natury. Jestem pasjonatką zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Kocham podróże i muzykę jazzową.

Beata Twardowska

Project Manager

Studiowałam psychologię społeczną i filologię angielską. Po kilkunastu latach pracy w korporacji zdecydowałam się na udział w rodzinnym projekcie. Nadrzędną wartością, którą kieruję się zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu codziennym, to szacunek i lojalność. Dlatego budowanie relacji z klientami i kontrahentami oraz pozostanie wiernym owym wartościom traktuję jako fundament w swojej pracy.

Projektowaniem wnętrz interesuję się od zawsze. Uwielbiam design i piękne miejsca. Nie mogę żyć bez muzyki, dobrego kina i charyzmatycznych ludzi z pasją.

Beata Twardowska