Oferta

Projektujemy wnętrza i kreujemy przestrzeń. Każdy etap realizacji jest dla nas równie ważny. Od samego początku dbamy o relacje przede wszystkim z Klientami, ale też z podwykonawcami i dostawcami. Dlatego nigdy nie boimy się słuchać i ciągle poszukujemy inspiracji.

Zobacz, jak wygląda współpraca z nami.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych

Tworzymy miejsca pełne ciepła, ale i indywidualnego stylu. Wygodne, ale charakterystyczne. Takie, w których czujemy się jak w domu. Na proces projektowania wnętrza składa się kilka ważnych etapów - przeczytaj, jak wyglądają.

spotkanie

Poznajmy się. Porozmawiajmy o ulubionych stylach, designie i indywidualnych potrzebach.

inwentaryzacja

Na tym etapie dokonujemy niezbędnych pomiarów. Jest to nasz pierwszy kontakt z projektowanym wnętrzem, który uruchamia naszą wyobraźnię.

projekt funkcjonalny

Opracowujemy, jak ma wyglądać rozkład mieszkania: omawiamy przeznaczenie pomieszczeń, kwestie techniczne. Decydujemy o ewentualnych zmianach w rozkładzie ścian działowych.

koncepcja

Przedstawiamy wizualizacje i rzuty, oddające przyszłe zmiany, takie jak dominująca kolorystyka, materiały, ustawienie mebli. Przygotowujemy dwa projekty dla każdego z pomieszczeń, żeby móc porównać efekty.

projekt wykonawczy

Przygotowujemy wytyczne i rysunki techniczne dla ekip wykonawczych.

opcjonalnie

nadzór autorski

Utrzymujemy stały kontakt w zakresie wykonywanych robót oraz zgodności realizacji z projektem.

nadzór inwestorski

Oprócz kontaktu w zakresie realizacji projektu i wykonywanych robót, koordynujemy też zamówienia oraz pośredniczymy we wszystkich kontaktach z wykonawcami.

Projektowanie powierzchni komercyjnych

Przygotowujemy koncepcje i wspieramy realizację nie tylko wnętrz mieszkalnych. Zaprojektujemy także biura, sklepy, kina, banki, hotele, restauracje oraz inne lokale usługowe.

Projektowanie ogrodów i aranżacje tarasów

Ważna jest dla nas harmonia całego krajobrazu. Dlatego dbamy też o otaczającą nas zieleń. Stworzymy projekt tarasu, balkonu lub ogrodu, dostosowany do jego wielkości i przeznaczenia.

Home staging

Przygotowujemy mieszkania pod wynajem i sprzedaż, w taki sposób, aby w szybki sposób zwiększyć ich wartość. Dzięki temu staną się bardziej atrakcyjne i wyróżnią się na rynku.